Mycomedica hory

Wspieramy

 

Zuzana Baudyšová - Fundacja Nasze Dziecko

IMG_2535
Cieszę się bardzo, że wśród zwolenników i sponsorów Fundacji Nasze Dziecko jest również firma MycoMedica. Cieszymy się, że MycoMedica ma rosnącą grupę klientów, która myśli również na chore dzieci i pomaga zakupić to, co bez sponsoringu, by samotne matki i rodziny znajdujące się trudnej sytuacji społecznej, sobie nie kupiły. Dziękuję MycoMedica, którzy Fundację Nasze Dziecko wspólnie wspierają, za przychylność i pomoc finansową.
 
Dużo zdrowia, harmonii i radości z życia życzy wszystkim
 
Zuzana Baudyšová
Dyrektorka Fundacji Nasze Dziecko
 
 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra

11143243_1111798035507368_5079035744228965413_oZ firmą MycoMedica, konkretnie z panem Martinem Schirlem, po raz pierwszy spotkaliśmy się na naszym wieczorze beneficjalnym w 2016 roku. Pan Martin Schirlo był za swoim aparatem fotograficznym, aby zadokumentował nasz wieczór. Jesienią tego samego roku wspierała nas firma MycoMedica, a to znaczną kwotą w ramach kampanii Potrzebujemy INNE instrumenty na portalu HitHit, abyśmy my jako orkiestra, potrafili stanąć na własnych nogach, przez zdobycie własnych instrumentów. Od tej pory wspólnie współpracujemy i jesteśmy za to wdzięczni!

Takich firm i ludzi jak jest pan Martin Schirlo, nie ma dużo na świecie... Ludzi, którzy by tyle dawali innym nie tylko finansowo, ale również jako człowiek. Cieszymy się, że przynajmniej krótkim tekstem możemy firmie MycoMedica podziękować i powiedzieć: Szanujemy i doceniamy Pana!

W imieniu Police Symphony Orchestra
Petra Soukupová

 

David Novotný - założyciel Mężczyzna roku

_DSC5604Z firmą MycoMedica współpracuję już od wielu lat. Pomagają mi finansowo z przygotowaniem imprez charytatywnych, które organizuję, takich jak Mężczyzna roku, Dzień dobrych skutków czy Koncerty bożonarodzeniowe. Zysk z tych imprez pomaga dzieciom z domów dziecka, ośrodkom opieki i domom seniorów w regionie miasta Náchod.

Oprócz tego używam osobiście ich wysokiej jakości grzybów :-) 

Bardzo dziękuję MycoMedice za wsparcie, życzę dużo sukcesów przy produkcji wysokiej jakości produktów z grzybów leczniczych i cieszę się na współpracę

David Novotný
założyciel Mężczyzna roku
 
 

Pavel Frydrych - Spowiedź z początku tysiąclecia

Kest

Chciałbym podziękować firmie MycoMedica – grzyby lecznicze za wparcie podczas wydania mojej książki "Spowiedź z początku tysiąclecia“. Jest to zbiór dziesięciu pozornie niepowiązanych opowieści. Książka odzwierciedla aktualny wpływ brukowców lub Internetu i zamyśla się nad łatwością wpłynięcia na ludzkie myślenie. Konfrontuje to z historią i  stwierdza, że człowiek nie zmienił się znacznie. Istnieje silne powiązanie losów poszczególnych postaci z otaczającym ich światem, bez konieczności "przymalowania" charyzmatu – w jego podaniu jest po prostu częścią świata i jako taki go również wytwarza.

Duże podziękowania firmieMycoMedica.

P.S. No i oczywiście z grzybami MycoMedica mamy w domu osobiste i bardzo dobre doświadczenia...

Pavel Frydrych - autor 

Gdzie można kupić nasze produkty?

Rozległa sieć dystrybutorów w całej Polsce

Po prostu wyszukuj najbliższego terapeuty, sprzedawcy lub aptekę z naszymi produktami.
Pokaż najbliższych dystrybutorów