Mycomedica hory

Dlaczego 30% polisacharydów w naszych grzybach to optymalna koncentracja?

 

 

- polisacharydy grzybowe są głównymi substancjami czynnymi grzybów. Ale nie jedynymi!!! Ważne są również triterpenoidy, ergosterole, niezbędne fosfolipidy, minerały, witaminy, enzymy itp.

- w przypadku produktów MycoMedica używamy ekstraktów z grzybów z 30 % polisacharydów (Coriolus z 40 %). Naszym zdaniem taka koncentracja jest optymalna do terapii. Opieramy się nie tylko na naszych doświadczeniach, ale także na doświadczeniach naszych niemieckich kolegów, którzy pracują z grzybami od około 40 lat. W tym czasie próbowali używać nie tylko biomasy z grzybów, ale także ekstrakty z wyższymi i niższymi stężeniami.

- jeśli stężenie jest mniejsze (10 lub 20%), efekt będzie słabszy

- jeśli stężenie jest zbyt wysokie (40, 50, 60 i więcej %), ilość polisacharydów w otrzymanym ekstrakcie zostanie zwiększona, ale zawsze będzie ze szkodą dla innych substancji czynnych, które są równie ważne!!! Głównie będzie tutaj wyraźne przesunięcie w działaniu w porównaniu do surowego grzyba. Więc Reishi nie musi potem mieć kompleksowego działania Reishi, co jest ważne w przypadku  problemów onkologicznych. Przecież nie chcemy tego. Czysty 73% betaglukan BIOcell jest sprzedawany za zaledwie 290, -CZK, a 30% Reishi za 690, -. Dlaczego?…

- jeśli potrzeba w przypadku pacjenta działać silniej, nie ma sensu zwiększać udziału polisacharydów w ekstrakcie z grzybów, ale po prostu zwiększamy dawkę, ,liczbę użytych kapsułek. Stosunek substancji czynnych nie ulegnie zmianie, zbliży się do stosunku substancji w surowym grzybie.

głównie między 30 i 40-60 % nie jest w przypadku chińskich producentów surowca praktycznie żadna różnica w cenie. Jeśli wiedzielibyśmy, że 40, 50 lub 60% pomoże naszym pacjentom, zrobimy to od razu ... Tak jak zrobiliśmy to w przypadku grzyba Coriolus, który ma 40 %.

- ale co jest prawdopodobnie najważniejszym argumentem dla MycoMedic? Naszych grzybów używa ogromna większość lekarzy i praktyków medycyny chińskiej. Patrz tutaj. Oni logicznie muszą pracować z produktami, które są wysokiej jakości i głównie działają.  Swoich pacientów nie wyleczą nawet najlepszym marketingem. Wysokiej jakości grzyby lecznicze pomagają w chorobie nowotworowej, problemach autoimmunologicznych, alergiach, przewlekłych stanach zapalnych, cukrzycy, nadciśnieniu, problemach psychicznych i tylko wyleczony pacjent jest dowodem tego, że dany produkt jest naprawdę efektywny i pomaga poprawić jego stan.

Wypróbuj wysokiej jakości produkty MycoMedica również Ty!

Gdzie można kupić nasze produkty?

 

Rozległa sieć dystrybutorów w całej Republice Czeskiej

Po prostu wyszukuj najbliższego terapeuty, sprzedawcy lub aptekę z naszymi produktami.
Pokaż najbliższych dystrybutorów